Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Olbrachcice Wielkie - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka inwestycyjna uzbrojona Kłodzko

Kłodzko(Olbrachcice Wielkie + 22 km)

935 000 zł13 575 m² 68,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka o pow. 13 575 mkw położona w bliskim sąsiedztwie Kłodzka w otoczeniu lasów w Jaszkówce. Działka ma kształt wielokąta o wymiarach ok.123 m x 110.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Bieganów

Bieganów(Olbrachcice Wielkie + 21 km)

252 000 zł2 100 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Witam chciałabym Państwu zaprezentować działkę w miejscowości Bieganów w gminie Nowa Ruda. Działka ma kształt prostokątny. Powierzchnia całkowita tej działki wynosi 2 100m2. Jest wydana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Kasztanowa

Słupiec,Nowa Ruda(Olbrachcice Wielkie + 20 km)

192 185 zł1 615 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nr 14/5 o powierzchni 1615 m2, położona w Nowej Rudzie Słupiec, przy drodze prowadzącej od ul. Kasztanowej w kierunku ul. Zagórze. Działka sprzedawana z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana w górach, ul. Zdrojowisko

Nowa Ruda(Olbrachcice Wielkie + 20 km)

116 000 zł1 458 m² 79,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nieruchomości w kotlinie prezentują: działki położone wśród łąk i lasów z dala od zgiełku i tłumów, a zarazem zaledwie 2 km do centrum Nowej Rudy. Informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Batalionów Chłopskich

Dzierżoniów(Olbrachcice Wielkie + 17 km)

210 000 zł749 m² 280,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 749 m2, położoną przy ul. Batalionów Chłopskich tj. w ścisłym centrum Dzierżoniowa. Oferta na wyłączność Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Graniczna

Ziębice(Olbrachcice Wielkie + 19 km)

159 000 zł1 569 m² 101,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości: nieruchomość gruntowa, zabudowana budynkiem garażowym, oznaczona geodezyjnie nr 150 o powierzchni 1569 m 2 położona w obrębie Ziębice Miasto, zachód, miasto:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana w górach Wolibórz

Wolibórz(Olbrachcice Wielkie + 16 km)

170 000 zł2 124 m² 80,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana z wz Do sprzedania działka o numerze ewidencyjnym 342/1 położona w obrębie ewidencyjnym 0016, wolibórz, o powierzchni 0,2124 ha (2124 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Tuszyn(Olbrachcice Wielkie + 23 km)

350 000 zł4 004 m² 87,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż w Tuszynie! Z przyjemnością oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 4004 m2 w miejscowości Tuszyn, zaledwie 5 minut od Dzierżoniowa i 15 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Ratajno

Ratajno(Olbrachcice Wielkie + 20 km)

137 515 zł3 929 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlano-zagrodowa w gminie Łagiewniki w miejscowości Ratajno Polecam na sprzedaż niezabudowaną działkę gruntu o powierzchni 3929 m 2 zlokalizowanej w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa uzbrojona Jaźwina

Jaźwina(Olbrachcice Wielkie + 22 km)

1 000 000 zł25 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ładnie położona działka rolno-siedliskowa: wieś Jaźwina- łatwy i szybki dojazd do Świdnicy, dzierżoniowa. Dojazd drogą asfaltową. Wieś bardzo ładnie zllokalizowana, w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Olbrachcice Wielkie

Olbrachcice Wielkie,dolnośląskie

253 500 zł3 900 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadam do sprzedania działkę budowlaną - rolną o powierzchni 39 arów, może to być działka pod dom jednorodzinny, wielorodzinny, pod budynki gospodarcze lub rekreacyjna, jest w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Olbrachcice Wielkie

Olbrachcice Wielkie,dolnośląskie

128 000 zł3 200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! Prezentowane w serwisie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i mogą być nieaktualne Działka o powierzchni 32 ar położona.